Włosy kręcone

Wpis

sobota, 11 marca 2017

Vichy Neogenic- szampon przywracający gęstość włosów

Szampon hamuje nadmierne wypadanie włosów przez co na głowie zostaje ich więcej i tym samym są bardziej gęste. Tajemniczy składnik stemoxydine ma sprzyjać prawidłowemu funkcjonowaniu komórek macierzystych będących źródłem nowych włosów. To prawda, że komórki macierzyste uaktywniają się w towarzystwie stemoksydyny ale nie jestem pewna czy to wszystko zadziała w ciągu minuty czy dwóch podczas mycia włosów.

Szampon jest bardzo przyjemny w użyciu. Pachnie nawet ładnie, nienachalnie i zapach nie zostaje na włosach. Produkt jest przezroczysty o konsystencji po prostu szamponu, nie za rzadki ani nie za gęsty. Opakowanie pod koniec można postawić do góry nogami aby produkt zużyć do końca bez przecinania opakowania co uważam za duży plus. Bardzo dobrze się pieni. Starcza na około 1,5 miesiąca używania co drugi dzień.

Włosy podczas mycia nie plączą się, nie są tępe ale bez maski czy odżywki raczej się nie obejdzie. Używając go miałam wrażenie dobrze oczyszczonej głowy. Nie podrażnił i wysuszył ale czy zadziałał? Nie wydaje mi się. Nie zauważyłam aby włosów leciało z głowy mniej, nie widzę też nawet zalążków baby hair. Włosy nie są po miesiącu ani gęstsze a moja skóra głowy jest tak samo widoczna jak podczas używania innych szamponów. Czy to kwestia zbyt krótkiego czasu używania? Być może tak. Skusiłabym się na pewno na drugie opakowanie gdybym chociaż zauważyła zmniejszenie wypadania. Nie zauważyłam więc do szamponu może jeszcze kiedyś wrócę ale tylko jak będzie promocja bo 40 zł to za ten produkt i taką pojemność moim zdaniem za dużo.

Cena: 40zł. Pojemność: 200 ml

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
houseofcolours1
Czas publikacji:
sobota, 11 marca 2017 12:22

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

zBLOGowani.pl